Clàssica i Contemporània

Contemporanea Izquierdo Esmuc
  • Contacte: depclassic.contemp@esmuc.cat

  • Cap del departament: David Albet
    dalbet@esmuc.cat

  • Gestió: Asha Lal Trehan, Maria Franch
    atrehan@esmuc.cat, mfranch@esmuc.cat

  • Coordinació de piano: Jordi Masó
    jmaso@esmuc.cat

  • Coordinació de cant: Alan Branch
    abranch@esmuc.cat

  • Coordinació de percussió i Grans Conjunts: Ramon Torramilans
    rtorramilans@esmuc.cat

  • Coordinació de vents: Daniel Perpiñán
    dperpinan@esmuc.cat

  • Coordinació d’orquestres: Xavier Puig
    xpuig@esmuc.cat

  • Coordinació d’instruments de la Cobla: Josep Moliner
    jmoliner@esmuc.cat

  • Coordinació de cambres i conjunts instrumentals: Lluís Coll
    lcoll@esmuc.cat