Contacte i accés Biblioteca-CRAI

Usuaris/es externs/es 
Trobareu la informació sobre com accedir a Preguntes freqüents.

Adreça


Escola Superior de Música de Catalunya. Biblioteca-CRAI

C. Padilla, 155 – Edifici L’Auditori, 2a planta. 08013 Barcelona

Horari


Dilluns: 10:00h a 19:00h

Dimarts: 10:00h a 19:00h

Dimecres: 10:00h a 19:00h

Dijous: 10:00h a 19:00h

Divendres: 10:00h a 19:00h

Dissabte: tancat

Diumenge: tancat

Contacte


  • (+34) 93.352.30.11

  • u003ca href=u0022https://wa.me/34677260073u0022 target=u0022_blanku0022 rel=u0022noreferrer noopener nofollowu0022u003e (+34) 677.26.00.73 u003c/au003e

  • u003ca href=u0022mailto:biblioteca@esmuc.catu0022u003ebiblioteca@esmuc.catu003c/au003e o a través d’un u003ca href=u0022/escola/contacte-i-acces/contacte/u0022u003eformulari webu003c/au003e.

Transports


Metro: Marina (Línia 1); Monumental (Línia 2); Bogatell (Línia 4)

Tramvia: Auditori-Teatre Nacional (Trambesòs-línia T4)

Autobús: 6, 7, 54, 62, 92, V21, H12, X1

Tren: Barcelona-Arc de Triomf (R1, R3, R4) ; Barcelona-Clot (R2)

Directori de personal


Arango Clapera, Ana Mariaaarango@esmuc.cat
Castellvell Guijarro, Laialcastellvell@esmuc.cat 
Marfany Simó, Roserrmarfany@esmuc.cat
Pedrero González, Carolinacpedrero@esmuc.cat
Sánchez Bueno, Soledadssanchez1@esmuc.cat
Urpí Cámara, Montserratmurpi@esmuc.cat