Publicat el 29 d'abril de 2022

Comparteix a:

Calendari de concerts finals

Els estudiants de l’ESMUC de les especialitats d’Interpretació i de Direcció mostren les competències assolides al llarg del curs en un concert final de la seva especialitat. Aquests concerts, que comprenen tots els estils de música que es poden cursar a l’Escola i una gran diversitat de formats, estan oberts al públic i són una excel·lent oportunitat per descobrir nous talents.

Concerts finals: curs 2021-2022

Abril – Setembre (2022). ACCÉS LLIURE.

Concerts Finals 2022 Esmuc

CALENDARI 2022

Juny

6/6/2022 – 11h – Sala Orquestra -González Del Moral, Andrés – Trompa

6/6/2022 – 11h – Sala Orquestra – Meléndez Pino, Alejandro – Trompa

7/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Cercós González, Daniel – Saxòfon Jazz

7/6/2022 – 16h – Sala 4 – Martí Devesa, Joan – Saxòfon Jazz

7/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Serrano Simon, Gerard – Trombó Jazz

8/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Albarrán Lledó, Pablo – Violí Jazz

8/6/2022 – 16h – Sala 4 – Díez Hierro, Andrés – Violí Jazz

8/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Nicolás De Cabo, Ana – Percussió històrica

9/6/2022 – 11h – Sala 4 – Oyola Fonseca, Diego Fernando – Bateria MM

10/6/2022 – 20h – Basilica de la Mercè – Regueiro García, Adrián – Orgue

13/6/2022 – 10.30h – Sala Cor – Malagón Almagro, Danilo – viola

13/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Lorenzo Lorenzo, Brais – Bateria Jazz

13/6/2022 – 13h – Sala Cor – Requena Carlucci, Marco – Viola [CANCEL·LAT]

13/6/2022 – 16h – Sala 4 – Prieto Garcia, Jordi – Guitarra Flamenca

13/6/2022 – 16h – Sala Cor – Seijas Vieites, Antón – Clarinet

13/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Marchal Arjona, Laura – Cante Flamenco

14/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Gómez González, Ángel Custodio – Cante Flamenco [CANCEL·LAT]

14/6/2022 – 12.30h – Sala Cor – Rincón Ruano, Pablo – Contrabaix

14/6/2022 – 16h – Sala 4 – Pozo Medina, Helena – piano flamenco [CANCEL·LAT]

14/6/2022 – 17.30h – Sala Cor – Chaves Vilardi, Milagro – Flauta – Flautí

14/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Pascual Álvarez, María – piano flamenco

14/6/2022 – 20h – Sala Cor – Escudero Solé, Sara – Flauta – Flautí

15/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Martin Donaire, Pablo – baix flamenco

15/6/2022 – 16h – Sala 4 – Parraguez Rodríguez, Antonio – percussió flamenca

15/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Zeiler, David – Contrabaix Jazz

16/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Gimeno Alemany, David – Bateria MM

16/6/2022 – 16h – Sala 4 – López Lorente, Francesc – Bateria MM (CANCEL·LAT)

16/6/2022 – 20h – La Nau – Chandler Pardo, Dylan – Saxòfon MM

16/6/2022 – 20h – La Nau – Pou Aguiló, Josep – Piano Jazz

17/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Bosch Sánchez, Eric – Trompeta Jazz

17/6/2022 – 16h – Sala 4 – Alcaraz Pérez, Soren – Bateria Jazz

17/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Sanchez Martínez, Marc – Contrabaix Jazz

20/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Pi Sardà, Roger – Bateria MM

20/6/2022 – 12.30h – Sala Orquestra – Callejas García, Miguel – Corneta

20/6/2022 – 16h – Sala 4 – Salles Balagueró, Guillem – Bateria Jazz

20/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Antón Tomé, Rodrigo – Guitarra elèctrica MM

21/6/2022 – 11h – Sala Orquestra – Puigcerver Carceller, Adrià – Violoncel

21/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Inoue Ferrando, Pablo – Guitarra elèctrica MM

21/6/2022 – 16h – Sala 4 – Gómez López, Martí – Teclats MM

21/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – López Vivas, Alberto – Baix elèctric MM

22/6/2022 – 10h – Sala d’Orquestra – Clara Torner (Màster Impro)

22/6/2022 – 11h – Sala d’Orquestra – Oscar Rico (Màster Impro)

22/6/2022 – 11.30h – Sala 4 – Tejedo Miniéri, Héctor – contrabaix jazz

22/6/2022 – 12h – Sala d’Orquestra – Guillem Rodri (Màster Impro)

22/6/2022 – 12h – Conservatori del Bruc – López, Beatriz i Franquesa, Anna – Piano i veu

22/6/2022 – 13h – Sala d’Orquestra – David Flores (Màster Impro)

22/6/2022 – 16h – Sala 4 – Rosas, Alba Rocío – veu

22/6/2022 – 19.30h – Sala 4 – Scala Molino, Agustín – contrabaix jazz

23/6/2022 – 10h – Sala Orquestra – Pérez Cuartango, Raúl – saxòfon

23/6/2022 – 11h – Sala Cor – López Manso, Elena – Fagot

23/6/2022 – 12h – Sala Orquestra – Torres Silvestre, Eloína – saxòfon

23/6/2022 – 15h – Sala orquestra – Mazaud, Rémi – saxòfon

23/6/2022 – 15.30h – Sala Cor – Felip Puig, Miquel – Violoncel

28/6/2022 – 13h – Sala 2 – Moscoso Sequera, Arturo – Orquestra

28/6/2022 – 17h – Sala 2 – Ponsí Vilà, Guillem – Cor

30/6/2022 – 18h – Sala 4 – Costa Senz, Martí – Orquestra

Juliol

4/7/2022  – 11.30h – Sala 4 – Chierico, Caterina – veu

4/7/2022  – 16h – Sala 4 – Estévez Losada, Xurxo – contrabaix jazz

4/7/2022  – 19.30h – Sala 4 – El Hachimi, Sara – saxòfon jazz

5/7/2022  – 11.30h – Sala 4 – Ghizzani, Giovanni – piano jazz

5/7/2022  – 12.30h – Sala Cor  – Molina Gómez, Celia – Violí

5/7/2022  – 16h – Sala 4 – Costas Taboada, Pablo – Piano Jazz

5/7/2022  – 19.30h – Sala 4 – Ceregioli, Pierfrancesco – Composició

6/7/2022  – 11h – Sala 4 – Jiménez López, Miguel – Sacabutx

6/7/2022  – 11h – Sala 4 – Marín Navarro, Joan – Sacabutx

6/7/2022  – 12h – Museu de la Música – Caruda Ortiz, Javier – Fagot històric

6/7/2022  – 15.15h – Sala d’Orquestra – Freitag, Anne – Flauta de bec [cancel·lat]

6/7/2022  – 15h – Sala 4 – Palacios Guardia, Alberto – Cant històric

6/7/2022  – 19h – Sala 4 – Bordón Arbelo, Jacqueline – Flauta travessera històrica

7/7/2022  – 11h – Sala 4 – Estevez Fernández, Laura – Violí històric

7/7/2022  – 15h – Sala 4 – Reus Gelabert, Catalina – Violí històric

7/7/2022  – 19h – Sala 4 – Padilla Monteoliva, Enrique – Cant

8/7/2022  – 11h – Sala 4 – Martínez Sevilla, Irene – Violí històric [cancel·lat]

8/7/2022  – 15h – Sala 4 – Guillen Posteguillo, Antonio – Clave

8/7/2022  – 19h – Sala 4 – Morellà Cebrian, Maria – Cant històric

11/7/2022  – 12.30h – Sala 4 – Zugaza Terradillos, Ainhoa – Piano

11/7/2022  – 20h – Sala 4 – Avilez García, Christopher – Guitarra

12/7/2022  – 12h – Sala 4 – Laliga, Marc – Piano

12/7/2022  – 17h – Sala 4 – Navarro, Begoña i Escartín, Enrique – Piano i veu

12/7/2022  – 19h – Sala 4 – Menesses, Elsa i Roda, Enric – Piano i veu

13/7/2022  – 13h – Sala Orquestra – Esteban Sabadell, Ignacio – Baix elèctric

13/7/2022  – 18h – Sala 4 – Bardlowska, Urszula; Casanova, Sandra i Sarroca, Sara [cancel·lat]

14/7/2022  – 12h – Sala 4 – Hernández, Gema i Suzin, Claudio – Piano i veu

14/7/2022  – 17h – Sala 4 – Miret, Andreu – veu [cancel·lat]

Agost

03/08/2022 – Adrià Pasqual – Gralla/dolçaina (Pl. de l’església de St. Esteve, Cervelló)

Setembre

8/9/2022 – 15h – Sala d’Orquestra – Castillo, Miguel Ángel – Violí (Grau)

9/9/2022 – 12h – Sala d’Orquestra – García Oliver, Paloma – Violoncel històric

9/9/2022 – 16h – Sala d’Orquestra – Romero Carreño, Pablo – Viola de gamba

15/9/2022 – 13h – Sala d’Orquestra – Martinez Sevilla, Irene – Violí històric

21/9/2022 – 12.30 h – Sala d’Orquestra – Amidea Guzmán-Pérez (guitarra elèctrica)

21/9/2022 – 13.30 h – Sala d’Orquestra – Ariadna Torner (violí)

21/9/2022 – 14.30 h – Sala d’Orquestra – Raimon Molà (piano i dansa, amb Maria Mora)

22/9/2022 – 16 h – Sala 4 – Urszula Bardlowska; Sandra Casanova; Sara Sarroca (Lied)

22/9/2022 – 19 h – Sala 4 – Andreu Miret (Lied)

29/09/2022 – 18 h – Sala de Cor – Anna Bernice Navarro (violí)

Desembre

12/12/2022 – 12.30 h – Sala d’Orquestra – Miguel Vallès (trompeta)