Publicat el 29 d'abril de 2022

Comparteix a:

Calendari del cicle de Concerts Finals

Els estudiants de l’ESMUC de les especialitats d’Interpretació i de Direcció mostren les competències assolides al llarg del curs en un concert final de la seva especialitat. Aquests concerts, que comprenen tots els estils de música que es poden cursar a l’Escola i una gran diversitat de formats, estan oberts al públic i són una excel·lent oportunitat per descobrir nous talents.

Concerts finals: fi de curs 2021-2022

Abril – Juliol (2022)

Jazz Trombó

CALENDARI

Maig 2022

4/5/2022
4/5/2022
4/5/2022
4/5/2022
10/5/2022
10/5/2022
10/5/2022
11/5/2022
11/5/2022
11/5/2022
12/5/2022
13/5/2022
13/5/2022
16/5/2022
16/5/2022
16/5/2022
16/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
17/5/2022
18/5/2022
18/5/2022
18/5/2022
18/5/2022
18/5/2022
19/5/2022
19/5/2022
19/5/2022
20/5/2022
20/5/2022
20/5/2022
20/5/2022
20/5/2022
21/5/2022
21/5/2022
21/5/2022
23/5/2022
23/5/2022
23/5/2022
23/5/2022
23/5/2022
24/5/2022
24/5/2022
24/5/2022
24/5/2022
24/5/2022
25/5/2022
25/5/2022
25/5/2022
26/5/2022
26/5/2022
27/5/2022
27/5/2022
30/5/2022
30/5/2022
30/5/2022
31/5/2022
31/5/2022
31/5/2022
31/5/2022

10h – Sala Orquestra –  Daniel Gálvez – Fagot
12h – Sala Orquestra –  Maria Selvas Bou – Fagot
14h – Sala Orquestra –  Sarah Carbonare – fagot
20.15h – Sala Orquestra –  Elena López – fagot [CANCEL·LAT]
12h – Sala Orquestra –  Agustín Sánchez – Flauta
15h – Sala Orquestra –  Ana Gallego – Flauta
18h – Sala Orquestra –  Marco Requena – Viola
10h – Sala Orquestra –  Pauline Schlouch – Flauta
12.30h – Sala Orquestra –  Martí Sánchez – Flauta
15h – Sala Orquestra –  Cristina Romero – Flauta
16h – Sala Orquestra –  Antonio Zamora – Trompa
19h – Sala Cor –  Albert Cabero – veu
19h – Sala Cor –  Natalia Kuchaeva – Piano
12.30h – Sala 4 –  Miguel Angel Castillo – Violí
15h – Sala 4 –  Cesar Gonzalez Salinas – Viola
17.30h – Sala 4 –  Miguel Novais – guitarra
20h – Sala 4 –  Clara Garriga Traugut – Violí
09.45h – Sala 4 –  Blai Ciurana Abelli – Piano
09.45h – Sala 4 –  Anna Xaubet – Piano
12.30h – Sala 4 –  Aitana Avilés – Piano
17:30h – Sala 4 –  Gioni Rosello – Piano
15h – Sala 4 –  Iñaki Guezala – Piano
19.45h – Sala Orquestra –  Pilar Rodríguez – Violí
20h – Sala 4 –  Ignasi Prunés – Piano
10h – Sala 4 –  Gustavo Abela – Violí
12.30h – Sala 4 –  Clara Pardo – Violí
15h – Sala 4 –  Nina Alcañiz – Oboè
17.30h – Sala 4 –  Eloi Cid – Oboè
20h – Sala 4 –  Lluís Gual – Tenora
11h – Sala 4 –  Ariana Soledad Oroño – Violí
20.30h – Cornellà – David Sanahuja – Tible [AJORNAT FINS NOU AVÍS]
20.30h – Sarrià –  Jon Carranza – Baix
10h – Sala 4 –  Juan David Laliena – Violí
12.30h – Sala 4 –  Alba Panadés – Violí
15h – Sala 4 –  Anna Sanchis – Violí
17.30h – Sala 4 –  Maria Sánchez – Violí
20h – Sala 4 –  Marina Torra – Cant
10h – Sala 4 –  Joan German – Saxòfon
12.30h – Sala 4 –  Javier Campos – Saxòfon
15h – Sala 4 –  Joseph Hooworth-Smith – Saxòfon
10h – Sala 4 –  Mariona Fernandez – Piano [CANCEL·LAT]
12.30h – Sala 4 –  Esther Vilar Portillo – Piano
15h – Sala 4 –  Irene Tineo – Piano
17.30h – Sala 4 –  Cristina González – Piano
20h – Sala 4 –  Sergi García Sendra – Piano
10h – Sala 4 –  Javier Delgado – Percussió
12.30h – Sala 4 –  Andreu Ferrandis – Percussió
15.30h – Sala 4 –  Miguel Valles – Trompeta [CANCEL·LAT]
17.30h – Sala 4 –  Estela Megías – Viola
20h – Sala 4 –  Aleksandra Gladysheva – Veu
13h – Museu de la Música –  Alba Asensi – Cant
15h – Sala 4 –  Cecília Aymí – Cant
19h – Sala 4 –  René Ramírez – Sacabutx
11h – Sala 4 –  Eva María Monroy – Cant
16.30h – Museu –  Hèctor Dos Santos – Cant
19.30h – A346/347 –  Hugo Brogniart – Guitarra
19.30h – Sala 4 –  Joaquim Cubero – Bateria
11.30h – Sala 4 –  David Zeiler – Contrabaix [AJORNAT 15/06/2022]
16h – Sala 4 –  Carla González – Contrabaix
19.30h – Sala 4 –  Lucia Ana Fumero – Piano
11.30h – Sala 4 –  Aina Reig – Cant
12.30h – Sala Cor –  Danilo Malagón – viola
16h – Sala 4 –  Loida Baró – Cant
19.30h – Sala 4 –  María Inmaculada Gil – Cant

Juny

— PRÒXIMAMENT —

Juliol

— PRÒXIMAMENT —