Estudiants

Estudis superiors en Música - Esp. Sonologia

Pla d'estudis LOE

Promoció Estudiants
2017-2021 Pau Esteve, Martí Llobet, Josep Maria Roca, Paula Ruiz, Aleix Triadó
2016-2020 Àlex Almirall, Àlex Pérez, Eloi Vallvé, Bernat Vilà
2015-2019 Antonio-Germán Palacios, David González, Adrià Serrano, Marc Urrutia, Daniel Val
2014-2018 Cels Campos, Arnau Abadal, Mar Llopis, Josep Aymí
2013-2017 Jordi Bosch, Joan Climent, Gabriel Garcia, Víctor Núñez, Martí Selga
2012-2016 Guillem Alonso, Marcel Ferrer, Otger Ibars, Raúl Juan, Adrià Martínez, Quim Simó, Jan Valls, Judit Vicente
2011-2015 Eduard Figueres, Eduard Mas, Pau Romero, Pau Vinyoles.
2010-2014 Miquel Cuxart, Albert Garcia, Gerard Porta, Pablo Ortega.

Pla d'estudis LOGSE

Promoció Estudiants
2009-2013 Boris Pi , Carla Aparicio, Arnau Burdó, Robert Canela, Quim Llimona, Adrià Vidanya, Ismael Amorós.
2008-2012 Marc Dalmases, Marc Jódar, Sixto Cámara, Oriol Tomàs.
2007-2011 Benjamí Abad, Albert Moreno, Gorka Ortega, Oriol Tió, Pau Vázquez.
2006-2010 Guillem Haro, Xavier Llorach, Marc Palet, Ana Garcia.
2005-2009 Jaume Arroyo, Rodrigo Cuevas, Enric Gómez, Pau González, Marco Antonio Pérez.
2004-2008 Urko Larrañaga, Joel Masó, Medín Peirón, David Pelegrín.
2003-2007 Albert Batalla, Pau Fargas, Gerard Font, Oriol Martínez, Joan Alfred Noll, Jordi Roquer, Jordi Soler.
2002-2006 Ariadna Alsina, Pau Blasi, Regina Domingo, Xavi Escolar, Marc Marcé.

Màster

Màster en Sonologia (MSON)

Promoció Estudiants
2013-2014 Eloi Marín, Miguel González, Ana Alonso, Jaime Enrique Cortez, Pere Campaner, Yerai Rubio
2012-2013 Laura de Pablos Gómez, Jordi Grifell Ros, Endre Kelety Dalmau, Oriol Màrmol Ramon, Ivan Oechsle Sabate, Aaron Pueyo Maroto, Rodrigo Rammsy Varas, Ivanhoe Rodríguez Pérez, Verònica Vicente Rodríguez

Postgrau

Curs de postgrau de Tecnologia i Tècnica de la Producció Musical (CTEM)

Promoció Estudiants
2014-2015 Angel Eliseo Plata Rueda, Martin Felipe Acosta Segovia, Charalampos Christopoulos, Carles Gumí Prat, Lluís Perez Cansell, Elia Polegre González, Mariona Roca Ros, Jorge Vizcaya Lozano.
2013-2014 Joan Miquel Pérez, Héctor López, Pilar Rodríguez
2012-2013 Carlos Cortes Bustamante, Andre George Silva Bizerganian, Jose Ramón Madrid Alonso, Corrado Scanavino, Nicolas Villa Lopez
2011-2012 León David Cobo, Mauricio Iregui, Rubén Martínez, Rafael Redondo, Patricia Sanz,
Alexander Valdes, Itziar Zameza, Gisela Garcia, Rafael Pérez, Sergio Andrés Velasquez,
Nelson Javier Vera.
2010-2011 Mariona Blanch, Borja Górriz, Nacho Yoldi, Isaac Fàbregas, Xavier Sánchez, Úrbez Capablo,
Raúl Costafreda, Jordi Clemente, Marie Tueje.
2009-2010 Daniel Cantero, Aleix Fabra, Gonzalo Javier Giuliani, Jesús Gollonet, Víctor Lloret, León Maldonado,
Mario Pifarré, Oriol Soler, Josep Maria Tarrat, Robert Webster

Erasmus

Promoció Estudiants
2017-2018 Gabriel Kleber (Folkwang Universität Der Künste)
2016-2017 Roberto Reale (Conservatorio di Milano)
2015-2016 Andrea Cossu (Conservatorio di Cagliari), Andrea Scalas (Conservatorio di Cagliari), Antonio D'Amato (Conservatorio di Salerno)
2012-2013 Nikolaj Kynde (Royal Conservetoire in the Hague)
2011-2012 Alessandro Inguglia (Conservatorio di Como)